אנשים לעולם People For Everfreedom (2)
תנועה של אנשים שבחרו ללכת בכיוון החיים
~ יחד לעולם ~

אם אתה אחד האנשים שמעולם לא מצאו מקום בין ההמון הנוהר לכיליון,
אחד מאלה שתמיד ידעו עמוק בתוך עצמם שמשהו לא בסדר בעולם הזה, ושהכרחיות המוות היא שקרית מיסודה, הגעתם למקום הנכון!

אנו תנועה של אנשים חלוצים המוכנים לשבור את הקשר שלנו עם המוות, ולהתעורר לחיים נצחיים. אנו החלוצים שפתחים את הדרך שבה רבים יצעדו.

לאחר שנזכרנו שהדבר החשוב בעולם הוא החיים עצמם LIFE, גילינו כי ישנם אנשים רבים אחרים כמונו בכל רחבי כדור הארץ. The Life Seekers
אז פתחנו הזמנה שלעולם לא תפוג, להצטרף לתנועה מרגשת שתחזיר לכולנו את הבית האמיתי אליו כולנו מתגעגעים = ביחד לנצח!

חברי הגרעין שלנו גרים בדרום ישראל בעיר אילת, כך שאם אתה מוצא את עצמך באזור, אנא שלח לנו מייל ונשמח לארח

אנחנו כאן כדי ליצור לכולנו סביבה בה נוכל לחיות, להתעורר ולשגשג יחד בעולם החדש – עולם החיים.

כמו כל אורגניזם חי בעולמנו, בני אדם הינם יצורים חברתיים – סביבתיים!
אנו חיים בסביבה שמשפיעה עלינו באופן רציף, אותה סביבה שעצבה את מי שאנחנו כיום ולרוב תקבע את מי שנהיה מחר.
כמו כל צמח או חיה על פני הארץ אנו מגיבים לסביבתנו באופן רציף, כשקיומנו והתפתחותנו תלויים במסרים ובתנאי השטח הקיימים בסביבה בה אנו מתקיימים.
מעבר לתנאי השטח ההכרחיים לקיומנו (אוכל, מים, טמפרטורה), כיצורים אינטלקטואליים אנושיים אנו זקוקים להזנה הפסיכולוגית האנושית כדי לשרוד ולצמוח, כך שהכיוון אליו מכוונים האנשים סביבנו יקבעו לרוב את הכיוון אליו אנחנו הולכים בחיים.

האדם יצור להקתי
כמו רוב החיות על פני כדור הארץ, גם האדם הינו יצור חי שהתפתחותו וקיומו הינם תלויי הלהקה/קבוצה אליה הוא משתייך. מעבר לרמה ההשרדותית בה אנו תלוים האחד בשני כדי להתקיים, הפכנו ליצורים פסיכולוגיים החיים בחברה מתורבתת, בה הרמה האינטלקטואלית והבסיס הפסיכולוגי הפכו להכרחיים לקיומנו היומיומי. בחברה האנושית בה אנו חיים נהוגה שפה וקודים בסיסיים של התנהגות כדי שהיחיד יוכל לצמוח ולהתפתח בצורה טובה. את הקודים האלה לומד היחיד מתוך צפיה בהתנהגותם של האחרים וממסרים שהוא מקבל באופן ישיר ועקיף מבעלי הסמכות שאחראיים להישרדותו בזמנים בהם הוא עדיין תלוי בהם לקיומו (הורים למשל). אנו גם חיים בחברה טכנולוגית המשתפת מידע ושואפת להצלחה, כשעל כל יחיד לתרום את חלקו להצלחת השאיפה הטכנולוגית הכללית, אם כחלק מצוות הפיתוח או אם כצרכן מן השורה התורם את חלקו הכספי בפיתוח.

העולם בו גדלנו
הקבוצה האנושית אליה נולדנו בעל כורחנו מבוססת על אמונה בסיסית לגבי סיומם הוודאי של החיים, שעוברת מדור לדור כבסיס מציאותי אותו לומדים כל הילדים מהרגע בו הם מתחילים תקשורת עם הסביבה. אמונה זו יצרה בליבם של בני האדם חוסר אמון בסיסי בקבוצה האנושית, שהלך והתחזק עם השנים. חוסר האמון מופיע בתפיסה הלא מודעת של היחיד את הקבוצה הכללית כמסוכנת וקטלנית לקיומו, מכיוון שמעודדת היא את היכחדותו תלוית הזמן. הדרך בה פועלת האנושות בימים אלה הינה דרך של פירוד, כשהיחיד האמין לסיפור ההצלחה המובטח ופועל בכל ליבו כדי להגשים את עצמו בכוחותיו שלו. רוב בני האדם חיים באפיסת כוחות אל מול מטרה בלתי ניתנת להשגה, שנוצרה מלכתחילה כדי ללכוד את היחיד בלולאת האשליה של ההצלחה, תוך כדי שמנצלת היא את הצורך הבריא של האדם להתפתח ולהיות יותר ממה שהוא ברגע זה.

התעוררות היחיד
כאשר יחיד מהקבוצה מתעורר ובוחר לפרוש מהכיוון הכללי של הקבוצה (המונה כיום יותר מ 7 מיליארד אנשים) כדי לעשות את כל שבכוחו כדי להישאר ולחיות, תנסה הסביבה להשפיע על בחירתו בכל דרך אפשרית, שתכלול את מיטב המניפולציות והפעלת הלחץ הקבוצתי האפשרי כדי להחזיר את היחיד לכיוון הקבוצה. נכון יהיה להניח שאדם יחיד המתעורר לחיים בתוך חברה המכוונת לחידלון, ימצא את עצמו מוקף בכל כך הרבה התנגדויות ולגלוג (הנובעים כמובן מפחד) עד שיעדיף שלא לבטא את בחירתו ביניהם וסביר להניח שחוסר הביטוי שלה יחליש אותו עד לכדי שיכחה אפשרית של חשיבות החיים עצמם, ואמונה שמוות הוא אכן אופציה טובה למרות הכול. לרוב ימצא את עצמו המתעורר חי בקונפליקט יומיומי עם האנשים הקרובים אליו ויצטרך להפעיל כוח התנגדות תדיר כדי להדוף את מחשבותיהם ואמונותיהם של הסובבים אותו. הלך הרוח הכללי של תופעת העדר טוען, ש'להחזיר את הטועים למוטב' הינו צורך הישרדותי בסיסי, ואכן הינו של כל קבוצת אנשים המעוניינת להמשיך ולהתקיים, מתוך הנחת יסוד שהכיוון אליו הקבוצה הולכת הינו הכיוון הנכון והטוב ביותר לכל חבריה – גם אם נעה אל תוך חידלון ביסורים.

יצירת סביבה חדשה
מתוך ידיעה פשוטה שכדור הארץ פועל בשיתופיות מלאה, והבנה שכולנו תלויים בבני אדם אחרים כדי להתקיים, ניתן להתעורר מחוויית האינדיוידואל השקרית ולמצוא דרכנו חזרה אל המצב התודעתי שכולנו מתגעגעים אליו = יחד לעולם. יחד בינינו מתחיל בהשתוקקות אמיתית לאנשים, ובמוכנות לפעול בשיתופיות עם אנשים אחרים המוכנים לעשות את השינויים הנדרשים כדי להשיג מטרה מיוחדת זו. כמו בכל שינוי ידרש היחיד ללמוד בעצמו את הדרך חזרה, כשהאנשים סביבו יתמכו ויזכירו לו בנוכחותם את החיים להם הוא מתגעגע. מכיוון שאנו לא יכולים לשנות את העובדה שאנו מושפעים מהסביבה בה אנו חיים ומהאנשים סביבנו, אנו יכולים לבחור לנו את הסביבה הנכונה התומכת בחיים ובתודעה ערה.

יוצרים יחד עולם
אנו נמצאים בפתחו של עידן בו אנשים מתעוררים לרצונם האמיתי לחיות, מה שילך ויהפוך להיות הידיעה הבסיסית של כל אדם בעולם החדש.
'אנשים לעולם' הינם החלוצים שהרימו את הכפפה ליצור יחד סביבה נצחית המזמינה אליה את מי שבליבו כמיהה להתחבר לאנשים המכוונים לחברה אנושית ערה, להיות עם הנשארים על פני כדור הארץ.
דמיינו עולם בו אנו פעולים יחד מתוך מטרה משותפת, ליצור לכולנו עולם של יחד ואהבה.

" כל אדם הוא צליל, ויחד אנחנו מנגינה "

אם מעניין אתכם לשמוע עוד ואולי להיפגש, מוזמנים להיכנס ללוח המפגשים שלנו

דפים קשורים:
להיות לנצח
יוצרים עולם

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

קהילת אנשים לעולם – אוהבים אנשים
contact@people4ever.com

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

People For Ever
Movement of people who chose to go towards life
~ Together for Ever ~

We are the pioneers who open the way in which many will march.
We are the ones who are willing to break our relationship with death, and to awaken to eternal life.
We are the people who are willing to learn and do everything necessary to wake up together and recreate ourselves.
We are here to create for us all an environment in which we can live,
To awaken and thrive together for a New World – A world of life.

If you are one of the people who didn't find there place among the dying crowd, who had always known deep within themselves that something is wrong in this world, please feel free to contact us.

As we acknowledged that the most important thing in the world is LIFE itself, we realized that there are many other people like us all over the planet. The Life Seekers.
so we opened an invitation that will never expire, to join an exciting movement that will bring us back our true home, which we all miss = together forever!

our main location is in the south of Israel, in the city Eilat,
so if you find yourself around, please mail us contact@people4ever.com

"Every person is a sound, and together we are a melody"


~ people for Ever community ~
~ Loves People ~