לפני 100 שנה אנשים הגנו על בתיהם בחרבות מחשש לשודדי דרכים.
כיום האויבים נכנסים לנו דרך החלון מבלי שנראה או שנדע שהם נכנסו.
אלה אויבים שקופים שנמצאים כמעט בכל מקום, אפילו בתוך הסלון שלך.
.
מניעת נזקי קרינה אלקטרומגנטית:

יכולים להימצא ברחבי הבית מספר מקורות של קרינה אלקטרומגנטית (גלי רדיו באורכים שונים).

1. ויי פי – רשת אלחוטית – אחד החזקים והמסוכנים, מכיוון שמדובר בקרינה רציפה של 24/7, במיוחד אם הראוטור נמצא בסלון או חלילה קרוב לחדר השינה.
2. טלפונים סלולאריים – שידור גלי מיקרו עוצמתיים ביותר המסוכנים לאדם.
3. אנטנה סלולארית קרובה לבית (פחות מ 150 מטרים כבר נחשב מסוכן)
4. מחשבים ניידים המשדרים גלי רדיו
 
ניתן להגן מפני נזקי הקרינה במספר דרכים:
1. ראשית – לכבות את הויי פיי בבית. לעבור לגלישה באינטרנט באמצעות כבל רשת שמחובר למחשב. קצת יותר עבודה של העברת כבלים למקומות בהם רוצים לגלוש בבית תיתן הרבה בריאות ושקט נפשי (כן הקרינה גם גורמת לרעש פנימי ומתח נפשי)
ניתן גם להתקין בקלות מכשיר קטן שלוקח את האינטרנט ושולח אותו לשקעי החשמל בבית. חוסך העברת כבלים. אין צורך בהתקנה כלל, מחברים לחשמל ולראוטר, ובצד השני לחשמל ולמחשב. המהירות תהיה סבירה ודיי דומה למהירות של הויי פיי. הנה זוג מכשירים כאלה לרכישה בארץ מאייבורי מחשבים. https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=27154
2. לגבי טלפונים סלולאריים – לעולם לא לדבר עם הטלפון קרוב לאוזן !!
זה הרגל פסול שעושים אותו רק מי שלא מבינים מה הם באמת עושים למוח שלהם.
בזמן שיחה הטלפון משדר לאנטנה של חברת הסלולאר קלי מיקרו בעוצמה גבוהה, ולשים את הראש קרוב למשדר הטלפון זה כמו לבשל את המוח במיקרוגל בעוצמה נמוכה.

נכון שהנזקים לא מופיעים מייד (יש אנשים כמוני שאחרי כמה דקות חוטפים סחרחורת או כאב ראש) אך כשהנזקים מראים סימנים כבר אי אפשר לחזור אחורה.

בתמונה הזאת ניתן לראות את התחממות הראש והמוח אחרי 15 דקות של שיחת טלפון.

פיתרון: לקנות אוזניה אלחוטית, או לפחות לשים את הטלפון על השולחן ולדבר בספיקר. להמעיט כמה שאפשר בשיחות טלפון בנייד. לעבור לשיחות טלפון ארוכות בטלפון קווי כמו שעשו פעם.
אמנם האוזניות האלחוטיות גם כן משדרות גלי רדיו, אך בעוצמת BLUETOOTH נמוכה, וההוכחה לכך שהעוצמה נמוכה היא, שטווח הקליטה מספיק רק לכמה מטרים.
3. לגבי הגנה מקרינה של אנטנה סלולארית – לא אוכל להיכנס כאן לכל הנושא (שהוא ענק), אך כן אתייחס להגנות הבסיסיות שניתן לעשות בבית גם בלי בעלי מקצוע.
 
מה זאת קרינה?
כל המכשירים האלחוטיים עובדים באמצעות קליטת גלי רדיו המשודרים אליהם באמצעות משדר רדיו – אנטנה.
ככל שהמרחק גדול יותר בין המשדר למקלט, כך עוצמת השידור תהיה גבוהה יותר.
כל אנטנה שקולטת גלי רדיו חייבת להיות מחומר מוליך חשמלית. מתכת היא המוליכה ביותר ולכן האנטנות עשויות מתכת.
הקרינה הלא בריאה לאדם היא גלי רדיו בעוצמה ומהירות גבוהים, שנספגים בגוף שלנו (אנחנו עשויים מהרבה מים מים מים) ומשבשים את התפקוד הפנימי של האיברים השונים, ברמה התאית וברמת הרקמות.
הגוף שלנו הוא מכונה עצומה של תהליכים כימיים וחשמליים, והחלקים השונים מדברים ביניהם כל הזמן באמצעות תקשורת חשמלית הדומה לתקשורת רדיו.
כשחודרים לגוף תדרים בעוצה מספיק גבוהה, או למשך זמן ארוך מספיק, הם משבשים את התקשורת ויוצרים מחלות, מתח נפשי, והחמור מכולם: הם מחלישים את המערכת החיסונית של הגוף, שהיא השומר הכי חשוב שלנו 24/7 מפני פולשים לא רצויים למערכת (בקטריות, וירוסים, טפילים).
במקרים של חשיפה ישירה לאיבר בגוף, כמו דיבור בסלולארי קרוב לראש, יכול להתפתח נזק פנימי ישיר למוח – שאשמח לחסוך מאיתנו את התיאור שלו.
 
לצורך הפשטת העניין, ניתן לדמיין את הגוף שלנו כאנטנה גדולה שמסתובבת במרחב ואוספת לתוכה את הגלי הרדיו הנמצאים בו. מכיוון שאנחנו מוליך חשמלי (מים מים), הגוף לא יכול לברור אילו גלים לאסוף לתוכו, והוא סופג את כולם כל הזמן.
 
כאשר יש אנטנה סלולארית בקרבת מקום, שמשדרת לאלפי טלפונים סלולאריים שנמצאים במרחק של קילומטרים ממנה, היא פולטת לאטמוספירה קרינה אלקטרומגנטית בעוצמה גבוהה, שנספגת בכל מה שמכיל מים (גופי אדם, צמחים ועוד) וכמובן בכל מה שעשוי ממתכת.
ככל שמתקרבים לאנטנה כאן עוצמת השידור תהיה גבוהה יותר ומזיקה יותר לגוף האדם וליצורים חיים אחרים.
 
עכשיו חשוב להבין משהו:
מה שמחובר לאדמה בצורה טובה יהיה הכי מוגן מפני הקרינה. צמחים ומתכות שיושבות על האדמה יעבירו את הקרינה דרכם אל האדמה.

בגלל חשיפה לקרינה סלולארית, הדבורים בסכנת הכחדה בכל רחבי כדור הארץ

כמובן שלאורך זמן גם לצמחים יהיה נזק, אך הם הכי מוגנים לצורך העניין.
 
ציפורים, חרקים ושאר מעופפים יסבלו בצורה הכי חמורה מנזקי הקרינה, כשהחלשים ביניהם כבר נמצאים בסכנת הכחדה – הדבורים. למי שלא יודע, דבורים אחראיים על האבקת חלק גדול מהאוכל הצומח שאנחנו אוכלים ביום יום, ובלעדיהם סביר להניח שהעולם האנושי לא ישרוד. זה נושא חם שמעסיק את המדענים מזה כמה שנים ועדיין לא נמצא פתרון.
יצורים מעופפים לא מחוברים להארקה ומסתמכים על התדרים הטבעיים שכדור הארץ שולח לאטמוספירה, שכבר מזמן שובשו ע"י האנטנות שבני האדם הציבו בכל הפלנטה.
 
עכשיו נחזור לבני האדם.
אנחנו אנטנה מהלכת כבר אמרנו (אנטנה שבעיקר קולטת אך לא רק), ואנחנו גרים הכי קרוב למשדרי הרדיו המלאכותיים יצירי ידינו ברחבי כדור הארץ.
ומיד עולה השאלה לגבי החיבור שלנו לאדמה וההגנה שהיא מספקת.
ובכן, אנחנו לרוב מסתובבים בעולם עם נעלים מגומי (או שאר חומרים מבודדים) שיוצרים בידוד כמעט מושלם של הגוף שלנו מהאדמה.
בטבע, אנחנו אמורים לרוץ יחפים על אדמה ולגעת בעצים וצמחים במשך כל היום (אם מישהו תהה למה כל כך כיף לחבק עץ, חלק מזה קשור להארקה שהוא מספק לגוף, אך כמובן הרבה מעבר לזה) שמספקים לגוף הארקה, ופורקים ממנו את עודף התדרים הלא רצויים. ממש כמו ניקוי אלקטרומגנטי רציף, והחזרתו של הגוף לתדר האדמה (ממנה הוא עשוי).
למי שזה מעניין אותו, תדר האדמה הוא כ 8-12 הרץ (פעמים בשניה). הסיבה שכתבתי את הטווח היא מכיוון שהדעות חלוקות לגבי התדר המדויק של כדור הארץ.
 
**כל עוד אנחנו מחוברים חשמלית לאדמה, אנחנו מוגנים בצורה הטובה ביותר מהקרינה המשודרת לאטמוספירה**
 
איך להגן על עצמנו בחיי היום יום?
1. – הגנה על הבית –
אם אתם גרים בקרבת אנטנה סלולארית, וגם אם לא, אפשר לסכך את הבית או חדרים בתוכו (במיוחד חדר השינה) באמצעות רשת מתכתית מסביב לגוף, המחוברת להארקה (אדמה).
ניתן להצמיד לקירות החדר רשת יתושים מתכתית (לשים לב שלא קונים את הרשת הרגילה עשויה פלסטיק אל רק את הרשת המתכתית כמו שהייתה פעם) ולחבר קצה שלה להארקה של הבית (אולי החלק הזה דורש התערבות חשמלאי. נתין לחבר רק את ההארקה באמצעות תקע, אבל באמת רק למי שיש הבנה מספיק טובה בחשמל. אחרת זה יכול להיות מסוכן).

יש גם אפשרות לקנות כילה מבד מוליך חשמלית ולשים אותה מסביב למיטה, אך המוצר הזה עדיין יקר מדי. אך בכל מקרה הפיתרון הקל והנוח ביותר לשינה נטולת EMF. ליצירתיים שבינינו, ניתן להכין כילה מרשת יתושים סביב למיטה ולחסוך חלק מההוצאה הכספית.

כילה מבד מוליך להגנה מפני קרינה EMF

הרשת מסביב לגוף יוצרת אפקט הנקרא "כלוב פרדיי" ומגינה מפני רוב התדרים מסביב. אפשר לעשות ניסוי כלוב פרדיי בלהכניס את הטלפון הסלולארי לתוך קופסת מתכת סגורה ולנסות להתקשר אליו. אתם תגלו שהוא לא זמין – אומר מנותק לחלוטין מהאנטנה ולא מקבל גלי רדיו.
 
למי שגרים בבית פרטי, אני ממליץ בחום לקנות מוט הארקה מחנות חשמל ולתקוע אותו עמוק באדמה (צריך פשיט גדול ושרירים), וממנו להריץ חוט חשמל אל ההארקה. מוט הארקה כזה יבטיח לכם שאתם מאריקים את הגוף בתדר אדמה נקי, שאין לא הפרעות של רשת החשמל בבית. אבל כמובן שלא כולנו גרים בבית פרטי, אז אפשר להתפשר על ההארקה של המבנה. הרבה יותר טוב מלחיות בלי הארקה לגוף.
.
הגנה מפני רשת החשמל הביתית
כולנו חיים בבתים שבתוך הקירות שלהם נמצאים עשרות חוטי חשמל המובילים כוח לכל השקעים בבית ולתאורה. החשמל הזורם בחוטים הוא זרם חילופין בתדר של 50 הרץ (פעמים בשניה) וגם הוא לא בריא לגוף האדם.
מכיוון שאנחנו לא רוצים לנתק את החשמל בבית, ניתן לנתק רק את החשמל של חדר השינה כשהולכים לישון, וליהנות מסביבה נקיה ורגועה יותר.
אם אתם מורגלים וצריכים מזגן במשך הלילה, אז ניתן להריץ כבל חשמל לחדר אחר בבית בו לא ישנים.
אם תרצו גם לנטרל את הקרינה המגיעה מהמזגן, אפשר גם לסכך את המזגן בעטיפתו בנייר כסף מחובר להארקה. להשאיר כמובן את פתחי האוורור שלו פתוחים, וגם את החלק שקולט את השלט(ניסוי וטעיה כדי למצוא אותו בכל מזגן. סביר להניח שיהיה קרוב לצג הדיגיטלי). זה ימנע יותר מ 90% מהקרינה שלו אל תוך החדר. בכל מקרה, כילה מוליכה חשמלית תפתור גם את עניין הקרינה מהמזגן ותגן על הגוף בצורה הטובה ביותר.
 
2. ללכת בבית יחפים – רצפת הבית מחוברת חשמלית לאדמה שמתחת למבנה והיא תפרוק אליה את רוב העודפים שהגוף לא צריך – ויש הרבה.
ללכת יחפים בחוץ הים או על אדמה חשופה – בכל הזדמנות להוריד נעליים ולשחרר לאדמה עודפים
 
3. להאריק את המיטה – ניתן לחבר את ההארקה לבד מוליך ולישון עליו בלילה. השינה תהיה הרבה יותר טובה והגוף יחווה מנוחה אמיתית.
אם אין בד מוליך אז ניתן לחבר נייר כסף מתחת לסדין או המזרן (כי לא כזה מדליק לישון על נייר כסף). אמנם לא יהיה חיבור חשמלי ישיר לגוף, אך גם זה יעשה עבודה.
 
4. נעלים מוארקות
ניתן להאריק את הנעלים באמצעות חיבור פס הארקה בין הרגל לבין החלק החיצוני של הסוליה. זה יגרום לגוף להיות מחובר חשמלית לאדמה ויעשה עבודת הארקה מעולה במשך כל היום. קצת כמו ללכת יחפים.
כאן סרטון במראה הארכה לנעלים (יש המון נוספים ביוטיוב) https://www.youtube.com/watch?v=fHBFIAqRr4E
 
5. לאכול פירות וירקות טריים
יש הרבה לדבר על אכילה טבעונית והתרומה שלה לבריאות שלנו, אך כאן נתמקד בתרומה שלה להגנה על הגוף מפני נזקי הקרינה.
האוכל הטרי והטבעי יש בו את תדר האדמה, וכשאנחנו אוכלים פירות וירקות אנחנו מכוונים את הגוף לתדר הטבעי שלו.
הפירות והירקות גם מחזקים את המערכת החיסונית של הגוף, מה שמאוד חשוב בזמנים אלה של קרינה הולכת ומתגברת.
קרינה ממסכים / מסך מחשב, טלוויזיה, סמארטפון, טאבלט
מגיעה מ 2 מקורות:
1. מעגל אלקטרוני ושנאי מתח גבוה שבתוך המסך
2. קרינת אור כחול בתדר גבוה שמגיע מהלדים של המסך, נקרא "הרעלת לד"

לגבי הראשון, ניתן לסכך את המסך בנייר כסף מוארק. כמובן להשאיר את המסך עצמו גלוי. יוריד חלק גדול מהקרינה האלקטרומגנטית.
לגבי הרעלת הלד, מדובר באור כחול לא בריא שפוגע בעיניים ונספג בעור הגוף.
דרכי הפחתת הנזק:
1. להתקין תוכנת פילטר אור כחול.
2. להתקין פילטר אור כחול. (דף פלסטיק מיוחד שקוף שמדביקים על המסך. יש גם משקפיים)
3. להנמיך ממש את עוצמת האור של המסך. בהתחלה נראה דהוי וקצת קשה לקריאה, ואז מתרגלים והעיניים נרגעות.
4. להרחיק את המסך מהעיניים. להגדיל את הפונטים אם צריך.
5. אחת לרבע שעה להזיז את העיניים מהמסך ולהסתכל למקום מרוחק למשך דקה.
6. לשנות מדי פעם את המרחק שיושבים מהמסך. יגרום לשרירי העין להיות יותר בתנועה.
** כל אלה נכונים גם לסמארטפון **
לסיכום:
קרינה אלקטרומגנטית EMF נמצאת בכל מקום בכדור הארץ, במיוחד היכן שגרים בני אדם.

אם אתם לא מסוג האנשים שמסוגלים לגור באוהל במדבר ולברוח מהציויליזציה, אז אני ממליץ בחום להתחיל ליישם את ההמלצות שכתבתי כאן, לפחות חלק מהן.

ניתן לשאול ולהעלות נושאים באתר במקור של המאמר www.people4ever.com ואשמח לענות

 
על הכותב:
אילן אביב הינו חוקר ומפתח בתחום ריפוי תדרים וגלי רדיו, חבר מייסד בתנועת אנשים לעולם.
הכתבה מוגשת כשירות לאחר מחקר מעמיק של טכנולוגיות טסלה במשך 8 שנים, ולימוד מחקרים נוספים שהתבצעו בתחום הקרינה האלקטרומגנטית.
ניתן ליצור קשר עם אילן דרך אתר "אנשים לעולם" People4Ever